תרומה

כשאתם תורמים לאגודה לבריאות הציבור אתם עוזרים לנו

לשנות ולהציל חיים, לקדם את בריאות הציבור בישראל על כל גווניו, ולאפשר לכל אדם לממש את הפוטנציאל האישי שלו לבריאות ולשלומות תוך השתלבות שוויונית בחברה ובתעסוקה.


ילד עם חולצה לבנה מייצר צורה של לב עם ידיו

בחרו את המטרה שלשמה תרצו לתרום

מיגון מרכז רפואי לטיפול בהתמכרויות

הקמת מרחב מוגן במרכז רפואי לטיפול בהתמכרויות הממוקם בחיפה. באמצעות התרומה שלכם נוכל להבטיח מתן טיפול אופטימלי ורציף בתנאי ביטחון מירביים ל-400 מטופלים בשגרה ובחירום.

תכנית העצמה וחוסן לילדים

התכנית הדיגיטלית, "נאמנים לבריאות בדיגיטל" לתלמידי בתי הספר היסודיים, מספקת חוויה לימודית מרתקת, נגישה לכל תלמיד/ה, באמצעות הרצאות אינטראקטיביות וחומרי העשרה בשלל תחומים הנושקים להתמודדות עם לחץ ואורח חיים בריא, פעיל ומקיים. בעזרת התרומה שלכם נוכל להרחיב את פעילות התוכנית למאות בתי ספר בפריפריה החברתית והגאוגרפית של ישראל, במטרה לאפשר לתלמידים לרכוש מיומנויות משנות חיים לפיתוח חוסן, דימוי עצמי חיובי והפחתת חרדה. כל אלו ישפיעו לטובה על איכות החיים והבריאות שלהם ושל הסובבים אותם.

קו חם לטיפול ומניעת התמכרויות

ה"קו החם" מעניק אוזן קשבת ומענה מיידי לכל שאלה ופניה בנושא התמכרויות למשככי כאבים ושימוש בחומרים ממכרים, כמו גם קבלת סיוע והפניה למסגרות טיפול מתאימות עבור כל אדם המרגיש במצוקה או בסיכון להתמכרות. הקו נותן מענה גם למשפחות וקרובים המחפשים תמיכה והכוונה, וגם לאנשי מקצוע בתחום. בעזרת תרומתכם נוכל להבטיח את המשכיותו של השירות והרחבתו לאור הצורך האקוטי שנוצר מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל".

תכנית יזהר למזעור נזקי סמים וזנות

תוכנית לאומית המעניקה שירותים ייחודיים לאוכלוסיות בקצה רצף הסיכון והמצוקה - נפגעי סמים ונפגעי.ות מעגל הזנות. השירות, הכולל בין היתר חלוקת מזון, ציוד הזרקה סטרילי, מקלחת חמה ושיחות אישיות, ניתן במטרה להשיב ולשמר צלם אנוש ולמזער את הנזקים הבריאותיים הפסיכוסוציאליים הנובעים מהשימוש בסמים ו/או מההימצאות במעגל הזנות לפונה ולסביבתו. התרומה שלכם מאפשרת לנו להמשיך להפעיל את 5 המרכזים שלנו ולתת מענה הולם, חם ואנושי לכל מי שזקוק לו.

שיפוץ מפעל מוגן למתמודדי נפש

מרכז שיקום תעסוקתי "מפרשים" באשדוד, המעניק שירות תעסוקתי לכ-80 מתמודדי נפש, נפגע מרקטה בתאריך 07.10 ונאלץ להעביר את פעילותו למיקום חדש. כעת אנו זקוקים לתמיכתכם כדי לשפץ ולהתאים את המשכן החדש, על מנת לשחזר את התפקוד המלא של המפעל ולאפשר למתמודדי הנפש לחזור ולעבוד במלוא הכח ועם חיוך גדול.

תכנית בריאות ורווחה לאנשים עם מוגבלויות

תוכנית ייחודיות לקידום בריאות אנשים עם מוגבלויות הפועלת במסגרות הטיפול והשיקום שלנו ברחבי הארץ. התוכנית שלנו כוללות הדרכות, סדנאות, ייעוצים אישיים ופעילויות חוויתיות שמטרתן לחזק את הבריאות הפיזית והנפשית, לקדם השתלבות חברתית ולאפשר לכל אחד ואחת פריחה והגשמה בכל תחומי החיים. באמצעות תרומתכם נוכל להמשיך להפעיל את התכנית, להעניק מעטפת שירותים אשר שמה את האדם ובריאותו במרכז, ולהרחיב אותה למסגרות נוספות.

מיגון מרכז רפואי לטיפול בהתמכרויות
תכנית העצמה וחוסן לילדים
קו חם לטיפול ומניעת התמכרויות
תכנית יזהר למזעור נזקי סמים וזנות
שיפוץ מפעל מוגן למתמודדי נפש
תכנית בריאות ורווחה לאנשים עם מוגבלויות

בזכות התרומה שלכם

כ- 2300
מתמודדי נפש זכו בסלי מזון מפרויקט יוסף
8
דירות של אנשים עם מוגבלויות זכו לשיפוץ מתנופה בקהילה
כ- 300
משפחות הלומי קרב ומתמודדי נפש זכו לתווי קניה מקרן לידידות
800
מקבלי שירות באגודה זוכים לתרומה שבועית של מרקים ופירות וירקות מלקט ישראל

צרו קשר

    תפריט נגישות