נתניהו בביקור פתע במעון לקשישים בבאר יעקב: "הטיפול טוב, הקשישים מרוצים"

נתניהו בביקור פתע במעון לקשישים בבאר יעקב: "הטיפול טוב, הקשישים מרוצים"

לאחר הכתבות בתקשורת, החליט ראש הממשלה בנימין נתניהו לצאת לשטח ולבדוק בעצמו מה קורה במעון לקשישים ניצולי שואה בבאר יעקב, בניהול האגודה לבריאות הציבור. השכם בבוקר, בליווי סגן שר הבריאות ופמלייתו, הגיע ראש הממשלה לביקור פתע שאחריו אמר: "אני שמח לראות שהטיפול הוא טוב, הקשישים מרוצים ושיש פה אוכל טרי והמטבח טרי ומטפלים בהם טוב"

הכתבות בתקשורת יצרו תמונה קשה. כל-כך קשה, שראש הממשלה החליט לבדוק בעצמו מה קורה במעון לקשישים ניצולי שואה בבאר יעקב, שמנוהל על-ידי האגודה לבריאות הציבור.

ב-6 בבוקר בשבוע שעבר, כשהוא מלווה בסגן שר הבריאות יעקב ליצמן, בשר יוסי פלד ובאנשי משרד ראש הממשלה הגיעה הפמליה לביקור פתע במעון. ראש הממשלה נפגש עם הקשישים, דיבר עם המטפלים, בדק את המטבח ואפילו פתח את המקרר לבדוק מה אוכלים הקשישים.

ראש הממשלה הופתע לגלות שכתבות בתקשורת לחוד ומציאות לחוד. בסיום הביקור ציין ראש הממשלה, כי בעקבות דיווחים מטרידים על טיפול במעונות לקשישים ניצולי שואה הוא החליט לבדוק מקרוב את התנאים. "אני שמח לראות", אמר ראש הממשלה, "שהקשישים הגרים פה מרוצים מהתנאים, ישנו אוכל טרי ומטבח נקי והם מטופלים היטב. חשוב שהקשישים ידעו שאכפת לנו כיצד מתנהל הטיפול. חשוב שידעו שהמדינה, אשר אחראית על המעונות הללו, תוודא מקרוב שהיחס הולם. אנו נחזור שוב ונעשה ביקורים נוספים, אנחנו דורשים לא פחות מאשר טיפול מצוין".

הביקור סוקר בהרחבה באמצעי תקשורת רבים:

אתר וואלה! – ראש הממשלה ביקר הבוקר ניצולי שואה בבאר יעקב
ערוץ 7 – נתניהו הפתיע והקשישים התרגשו מהמפגש הישיר
רוטר – מפגש מרגש בשש בבוקר: נתניהו הפתיע והקשישים התרגשו
אתר רשת, ערוץ 2 – צפו: נתניהו מתבדח על מחאת הקוטג'
משרד ראש הממשלה
 – ראש הממשלה בנימין נתניהו ערך הבוקר ביקור פתע במעון לקשישים ניצולי שואה בבאר יעקב

כתיבת תגובה

Call Now Button

פנייה למשרה באגודה לבריאות הציבור

[כוכבית * הינה שדה חובה]

קובץ קורות חיים בפורמט pdf או word. גודל מקסימלי 2MB.